Menu dostępności (CTRL+U)
Zmień kontrast
Podświetl linki
Zatrzymaj animacje
Powiększ tekst
Szerokość tekstu
Wysokość linii
Resetuj ustawienia
Strona główna - Gmina w Zasięgu

Program „Gmina w zasięgu” zwiększa… zasięgi

13 lipca 2023
Program „Gmina w zasięgu” zwiększa… zasięgi

Konieczność rozwoju sieci radiowych i infrastruktury do szybkiego przesyłania danych, zielona energia czy zarządzanie danymi z poziomu samorządu. To tylko niektóre z tematów, jakie będą poruszane w serii webcastów, nad którymi wspólnie pracują Stowarzyszenie Miasta w Internecie i Polska Agencja Prasowa.

Webcasty będą kolejnym elementem doradczego wsparcia decydentów samorządowych, pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz liderów lokalnych w zakresie rozwijania cyfrowych kompetencji przyszłości, a także efektywnego planowania i realizacji inwestycji zorientowanych na rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej, głównie tej, związanej z sieciami mobilnymi nowych generacji.

Pierwsze dwa odcinki dotyczyć będą zagadnień związanych z finansowaniem samorządowych inwestycji w infrastrukturę oraz usługi i kompetencje cyfrowe oraz zagadnień prawnych związanych z inwestycjami w nowoczesne sieci.

 

SMWI i PAP przygotowują cykl podcastów
SMWI i PAP przygotowują cykl podcastów
SMWI i PAP przygotowują cykl podcastów
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.