Menu dostępności (CTRL+U)
Zmień kontrast
Podświetl linki
Zatrzymaj animacje
Powiększ tekst
Szerokość tekstu
Wysokość linii
Resetuj ustawienia
Strona główna - Gmina w Zasięgu

"Gmina w zasięgu" na spotkaniu w Łańcucie

17 kwietnia 2023
"Gmina w zasięgu" na spotkaniu w Łańcucie

Gmina w Zasięgu to program edukacyjny, który realizujemy od kilku miesięcy. Związany jest ze wsparciem informacyjnym, edukacyjnym i szkoleniowym samorządów w procesach planowania i realizacji inwestycji, mających na celu budowę i rozbudowę sieci mobilnych nowych generacji.

Każdy z uczestników otrzymał naszą publikację „Poradnik dla liderów i pracowników samorządowych pn. Rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej”, z którym możecie zapoznać się TUTAJ

Warto dodać, że spotkanie odbyło się w ramach zjazdu Zarządów Sygnatariuszy Ogólnopolskiego Porozumienia Organizacji Samorządowych (OPOS). Porozumienie to tworzą: Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych, Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski, Związek Gmin Pomorskich, Śląski Związek Gmin i Powiatów, Związek Gmin Lubelszczyzny, Stowarzyszenie Gmin Regionu Południowego Mazowsza. Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich oraz Zrzeszenie Gmin Województwa Lubuskiego.

 

"Gmina w zasięgu" na spotkaniu w Łańcucie
"Gmina w zasięgu" na spotkaniu w Łańcucie
"Gmina w zasięgu" na spotkaniu w Łańcucie
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.