Menu dostępności (CTRL+U)
Zmień kontrast
Podświetl linki
Zatrzymaj animacje
Powiększ tekst
Szerokość tekstu
Wysokość linii
Resetuj ustawienia
Strona główna - Gmina w Zasięgu

Młodzi radni poznawali projekty SMWI

6 marca 2023
Młodzi radni poznawali projekty SMWI

Gośćmi Stowarzyszenia Miasta w Internecie byli Tomasz Kowalski – przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta oraz Szymon Baranowski – wiceprzewodniczący tego gremium. Spotkali się z Arkadiuszem Złotnickim – I wiceprezesem SMWI oraz Konradem Mleczko – ekspertem i trenerem kompetencji cyfrowych. Rozmowy dotyczyły między innymi realizowanego przez Stowarzyszenie programu „Gmina w zasięgu”, a także innych edukacyjnych przedsięwzięć i projektów.

- To było fajne spotkanie z ciekawymi świata młodymi ludźmi, którzy działają aktywnie na rzecz zmian i budowania pozytywnego klimatu dla innowacyjnych przedsięwzięć, zwiększających szanse rozwoju młodych ludzi w naszym mieście, i nie tylko. Dla nas to ważne, aby móc rozmawiać z osobami, które w przyszłości mogą stać się liderami opinii publicznej, szczególnie w zakresie tak ważnych i wrażliwych społecznie, ale i wymagających projektów, jak inwestycje w sieci mobilne nowych generacji. Z pewnością będziemy razem współpracować w tym, jak również innych naszych projektach modernizacyjnych – podsumował spotkanie Arkadiusz Złotnicki.

Tarnowskie Stowarzyszenie Miasta w Internecie to pozarządowa organizacja ekspercka, która od ponad dwudziestu pięciu lat działa na rzecz rozwoju cyfrowego samorządów oraz wspierania rozwoju kompetencji przyszłości Polaków. Wszelkie informacje na temat działalności SMWI można znaleźć TUTAJ.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.