Menu dostępności (CTRL+U)
Zmień kontrast
Podświetl linki
Zatrzymaj animacje
Powiększ tekst
Szerokość tekstu
Wysokość linii
Resetuj ustawienia
Strona główna - Gmina w Zasięgu

Projekty cyfrowe – skąd brać na nie pieniądze?

4 sierpnia 2023
Projekty cyfrowe – skąd brać na nie pieniądze?

Skąd brać pieniądze na projekty cyfrowe i podnoszenie kompetencji przyszłości?

Właśnie tego dotyczy pierwszy odcinek cyklu webcastów, adresowanych do pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego. Zaproszeni eksperci: Eliza Pogorzelska - dyrektor Biura Projektów Sektora Telekomunikacji i Cyberbezpieczeństwa w Centrum Projektów Polska Cyfrowa oraz Michał Ptaszyński - zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Cyfrowego w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, mówią o źródłach finansowania, dostępnych dla samorządów w obecnej perspektywie budżetowej UE, w ramach programów regionalnych i funduszu szerokopasmowego.

Rozmowę poprowadzili Joanna Balcer z Serwisu Samorządowego PAP i Artur Krawczyk ze Stowarzyszenia "Miasta w Internecie". Materiał zatytułowany „Finansowanie samorządowych inwestycji w infrastrukturę oraz usługi i kompetencje cyfrowe” dostępny jest TUTAJ. Zapraszamy do oglądania!

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.