Menu dostępności (CTRL+U)
Zmień kontrast
Podświetl linki
Zatrzymaj animacje
Powiększ tekst
Szerokość tekstu
Wysokość linii
Resetuj ustawienia
Strona główna - Gmina w Zasięgu

Inwestycje telekomunikacyjne – uwarunkowania prawne

4 sierpnia 2023
Inwestycje telekomunikacyjne – uwarunkowania prawne

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania kolejnego odcinka naszego cyklu, który powstaje w ramach programu „Gmina w Zasięgu”. Projekt, skierowany do pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego, realizuje Stowarzyszenie Miasta w Internecie, pod patronatem Serwisu Samorządowego Polskiej Agencji Prasowej.

Gościem naszej audycji jest mecenas Agnieszka Zaborowska z Kancelarii Radców Prawnych Zaborowska Laprus-Bałuka. W rozmowie z Joanną Balcer z Serwisu Samorządowego PAP i Arturem Krawczykiem ze Stowarzyszenia "Miasta w Internecie", wyjaśnia zagadnienia związane z procesem inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną.

W odcinku zatytułowanym „Prawne aspekty budowy sieci radiowych” znalazły się między innymi informacje na temat procedur, jakim musi sprostać inwestor, procesu nadzoru budowy i kontroli oddziaływania inwestycji na środowisko. Poruszamy również kwestię rzekomej szkodliwości stacji bazowych dla mieszkańców. Całość do obejrzenia TUTAJ.

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku, inaugurującym cykl webcastów, nasi eksperci koncentrowali się na źródłach finansowania projektów cyfrowych. Jeśli interesuje Państwa kwestia pozyskiwania pieniędzy na ten cel, zachęcamy do obejrzenia materiału pod tytułem „Finansowanie samorządowych inwestycji w infrastrukturę oraz usługi i kompetencje cyfrowe”.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.