Menu dostępności (CTRL+U)
Zmień kontrast
Podświetl linki
Zatrzymaj animacje
Powiększ tekst
Szerokość tekstu
Wysokość linii
Resetuj ustawienia
Strona główna - Gmina w Zasięgu

Zapraszamy na audycję "Z komórki"

24 czerwca 2024
Zapraszamy na audycję "Z komórki"

Dlaczego potrzebujemy Internetu, zasięgu i telefonu? W audycji radiowej "Z komórki", która powstaje we współpracy z radiem RDN Małopolska rozmawiali o tym: redaktor Jakub Sajdak oraz Konrad Mleczko, trener kompetencji cyfrowych Stowarzyszenia "Miasta w Internecie".

Jak powstał internet? Dlaczego ponad 60 lat temu był on wynalazkiem przeznaczonym tylko dla wojska? Kiedy okazało się, że każdy w swojej kieszeni nosi mini komputer? Wreszcie dlaczego internet 5G oznacza prawdziwą rewolucję, tylko nie przemysłową, a technologiczną. 

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji "Z komórki". 


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.